V KS-Europe najdete dobrou práci a spokojený život. O naše zaměstnance totiž pečujeme během pracovní doby i mimo ni. S hlavním pracovním poměrem u nás získáte řadu zaměstnaneckých benefitů. Náš systém výhod vám zpříjemní čas na pracovišti, poskytne dostatek odpočinku a obohatí váš volný čas.

5 týdnů dovolené

5 týdnů dovolené

Dostatek odpočinku je hlavní předpoklad pro spokojeného zaměstnance. Proto každému, kdo u nás pracuje na hlavní pracovní poměr, dopřejeme o týden placené dovolené více, než je v Česku běžně zvykem.

příspěvek na stravování

Příspěvek na stravování

Kvalitní strava je základem zdravého života. Naši zaměstnanci každý měsíc spolu se mzdou obdrží příspěvek ve formě stravenkového paušálu. Tento příspěvek obdrží zaměstnanec za každý odpracovaný den a je možné ho využít právě na stravování. V obou našich areálech najdete kantýny, kde můžete v klidu a pohodě poobědvat dotované teplé jídlo ze závodního menu.

 

Firemní doprava

Firemní doprava

Cesta do práce má být plynulá, pohodlná a bezstarostná. Naši zaměstnanci dojíždějící ze směru Stříbro, Dolní Bělá, Nepomuk, Radnice a Plzeň mohou jako dopravu do zaměstnání využít naše firemní autobusy. Jízdní řády jsou přizpůsobené směnám a cestovní náklady hradí z velké většiny firma.

Kromě firemní dopravy jsou oba naše provozy dostupné také veřejnou autobusovou a vlakovou dopravou.

Příspěvek na penzijní pojištění

Příspěvek na penzijní pojištění

Na budoucnosti a spokojeném stáří nám záleží. V KS-Europe motivujeme naše zaměstnance k plánování důchodu. Pokud máte penzijní spoření či pojištění a pravidelně jej platíte, podpoříme váš důchodový fond finančním příspěvkem.

Zaměstnanecký benefit zdravá firma

Zdravá firma

Zdraví je základ. Péči o něj nebereme v KS-Europe na lehkou váhu. Pravidelně pořádáme Dny zdraví, organizujeme společné výlety do přírody a v zimě plavání v bazénu. V rámci Zdravé firmy poskytujeme zaměstnancům  "zdravé svačinky" a nabízíme možnost zapůjčení permanentky do bazénu.

Závodní lékař. Naši zaměstnanci mají možnost navštívit závodního lékaře v ordinacích, které jsou v obou areálech firmy. Využití závodního lékaře je možné pouze pro pracovně lékařské prohlídky.

Právní poradenství

Právní poradenství

Právo a spravedlnost upevňují vztahy a jistoty. Proto důsledně dbáme na pracovně-právní normy a pomáháme zaměstnancům s legislativními problémy i v soukromém životě. Nebudete-li se orientovat v právní problematice, můžete bezplatně využít naši právní poradnu.

Věrnostní a jubilejní odměny

Věrnostní a jubilejní odměny

Věrnost se vyplácí. Pro stálé a dlouholeté zaměstnance máme speciální systém odměn. Čím déle u nás pracujete, tím větší jednorázový bonus získáte. Příspěvkem vás podpoříme též v nových životních etapách, jako jsou svatba, narození dítěte či životní jubileum.

Vánoční prémie

Vánoční prémie

Vánoční prémii mohou získat zaměstnanci, kteří se aktivně zúčastňují na plnění pracovních úkolů v rámci plánovaných směn ve sledovacím období.

Firemní aplikace - JOBKA

Firemní aplikace - JOBKA

Naši zaměstnanci mají možnost využívat chytrou aplikaci JOBKA, díky které jsou neustále v obraze a nepřijdou o žádné důležité informace. Díky tomuto nástroji můžeme bezpečně a jednoduše komunikovat s našimi zaměstnanci.

V KS-Europe získáte nejen dobrou práci, ale také partnerství se starostlivým a zodpovědným zaměstnavatelem. U zaměstnanců se zajímáme nejen o jejich výkon a počet směn, ale i o jejich zdraví a pohodový osobní život.

Chcete se přidat do našeho týmu a naplno využít všechny zaměstnanecké benefity? Podívejte se na aktuální seznam volných míst!

Volné pozice