V KS-Europe najdete dobrou práci a spokojený život. O naše zaměstnance totiž pečujeme během pracovní doby i mimo ni. S hlavním pracovním poměrem u nás získáte řadu zaměstnaneckých benefitů. Náš systém výhod vám zpříjemní čas na pracovišti, poskytne dostatek odpočinku a obohatí váš volný čas.

5 týdnů dovolené

5 týdnů dovolené

Dostatek odpočinku je hlavní předpoklad pro spokojeného zaměstnance. Proto každému, kdo u nás pracuje na hlavní pracovní poměr, dopřejeme o týden placené dovolené více, než je v Česku běžně zvykem.

Stravenky & obědy

Stravenky & obědy

Kvalitní strava je základem zdravého života. Stálým pracovníkům poskytujeme sedmdesátikorunové stravenky, na které přispíváme čtyřiceti korunami. V obou našich areálech najdete kantýny, kde můžete v klidu a pohodě poobědvat teplé jídlo ze závodního menu.

Firemní doprava

Firemní doprava

Cesta do práce má být plynulá a pohodlná. Pracovníci dojíždějící ze směru od Stříbra, Nepomuku a Radnic mohou jako dopravu do zaměstnání využít naše firemní autobusy. Jízdní řády jsou přizpůsobené směnám a cestovní náklady hradí z velké většiny firma.

Od roku 2019 nově zavádíme i linky z Dobřan a Dolní Bělé. Jízdní řád nových spojů naleznete zde.

Příspěvek na penzijní pojištění

Příspěvek na penzijní pojištění

Na budoucnosti a spokojeném stáří záleží. V KS-Europe motivujeme naše zaměstnance k plánování důchodu. Pokud máte penzijní spoření či pojištění a pravidelně jej platíte, podpoříme váš důchodový fond finančním příspěvkem.

Zaměstnanecký benefit zdravá firma

Zdravá firma

Zdraví je základ. Péči o něj nebereme v KS-Europe na lehkou váhu. Pravidelně pořádáme Dny zdraví, organizujeme společné výlety do přírody a v zimě plavání v bazénu. Stálým zaměstnancům přispíváme každoročně částkou 1 500 Kč na rehabilitace, masáže, platby v lékárnách, očkování nebo nákup dioptrických brýlí.

Právní poradenství

Právní poradenství

Právo a spravedlnost upevňují vztahy a jistoty. Proto důsledně dbáme na pracovně-právní normy a pomáháme zaměstnancům s legislativními problémy i v soukromém životě. Nebudete-li se orientovat v právní problematice, můžete bezplatně využít naši právní poradnu.

Věrnostní a jubilejní odměny

Věrnostní a jubilejní odměny

Věrnost se vyplácí. Pro stálé a dlouholeté zaměstnance máme speciální systém odměn. Čím déle u nás pracujete, tím větší jednorázový bonus získáte. Příspěvkem vás podpoříme též v nových životních etapách, jako jsou svatba, narození dítěte či životní jubileum.

V KS-Europe získáte nejen dobrou práci, ale také partnerství se starostlivým a zodpovědným zaměstnavatelem. U zaměstnanců se zajímáme nejen o jejich výkon a počet směn, ale i o jejich zdraví a pohodový osobní život.

Chcete se přidat do našeho týmu a naplno využít všechny zaměstnanecké benefity? Podívejte se na aktuální seznam volných míst!

Volné pozice