Návštěvníci závodí ve slalomu s paletovým vozíkem

Den otevřených dveří: Provozy KS-Europe navštívilo 200 lidí

V sobotu 23.6. jsme otevřeli brány našich provozů veřejnosti. Návštěvníci Dne otevřených dveří v KS-Europe si mohli prohlédnout provoz a nechat si představit jednotlivé pracovní pozice od specialistů z řad našich zaměstnanců, občerstvit se zdravě a chutně, zasoutěžit si v netradičních disciplínách nebo se zúčastnit workshopu a zjistit, jak sestavit životopis. Jak se akce vydařila? Kolik dorazilo lidí? A jak jsme se vyrovnali s nepřízní počasí? Přečtěte si o tom v následujícím článku.

Provoz Šťáhlavy: fotokoutek, zdravé občerstvení a slalom s paletovým vozíkem

V sobotu nám počasí moc nepřálo a den otevřených dveří doprovázela vlezlá zima a silný vítr. Naštěstí bylo kam se schovat a samotný program akce počasí nijak nenarušilo. Od desáté hodiny dopolední do druhé hodiny odpolední jsme přivítali 134 návštěvníků. Ti si prohlédli provoz a prostřednictvím specialistů z řad zaměstnanců KS-Europe měli možnost zažít výrobu na vlastní kůži i s odborným výkladem. Pro zájemce byla připravena i netradiční soutěž závod ve slalomu s paletovým vozíkem.

Závodník na trati netradičního závodu ve slalomu s paletovým vozíkem

Na dalším stanovišti jsme návštěvníkům představili náš projekt Zdravá firma, který jsme nedávno transformovali do zaměstnaneckého benefitu. Zde bylo připraveno i něco zdravého k zakousnutí a zájemci se mohli po pracovním týdnu protáhnout pod vedením cvičitelky.

Posledním stanovištěm byl stánek personálního oddělení, kde jsme prezentovali netradiční formou témata vzniku pracovního poměru, ukončení pracovního poměru a zajímavosti pracovního poměru. Prezentace byla zakončena kvízem, který měl prověřit nově nabyté vědomosti. Odměnou za jeho vyplnění byly drobnosti v podobě reklamních předmětů společnosti KS-Europe.

Před odchodem se každý ještě mohl zastavit ve fotokoutku a odnést si s sebou jako upomínku společnou fotografii před logem společnosti.

Provoz Křimice: výstava fotografií, soutěž ve skládání triček a německá slovíčka

I v Křimicích měli návštěvníci možnost prohlédnout si celý provoz a zjistit veškeré informace o nabízených pozicích. Prostředí zpříjemnila výstava fotografií z akcí, které KS-Europe pravidelně pořádá pro své zaměstnance, jako jsou sportovní den, pravidelné výlety do okolí nebo Dny zdraví.

Nástěnná tabule s připravenou soutěží v přiřazování německých slov k barvám a druhům oblečení

Návštěvníci se mohli zúčastnit i dvou soutěží o reklamní předměty společnosti a odnést si domů například sluneční brýle, nebo slaměný klobouk s logem KS-Europe. První soutěžní aktivitou bylo skládání triček na čas pod drobnohledem naší manažerky kvality. Ve druhé aktivitě měli soutěžící možnost procvičit si německá slovíčka, když měli za úkol přiřazovat oblečení a barvy k německým popiskům.

Posledním bodem programu dne otevřených dveří v křimickém provozu byl workshop, na kterém jsme se zabývali tématy jako sestavení životopisu, náležitosti pracovní smlouvy, pracovní pohovor či výpověď.

Ani z provozu v Křimicích neodcházeli návštěvníci s prázdnou, při odchodu dostali dárkovou tašku s reklamními předměty společnosti.

Zhodnocení akce a poděkování

Den otevřených dveří v KS-Europe se konal v rámci akce Týden otevřených dveří v německých firmách. Akci hodnotíme pozitivně, do našich provozů se přišlo i za nepříznivého počasí podívat bezmála 200 návštěvníků. Samotné nás překvapilo, jak aktivně se zapojovali do aktivit, které si pro ně naši zaměstnanci připravili. Úsměvy na tvářích a příjemná atmosféra nám byly příjemnou odměnou.

Děkujeme všem účastníkům Dne otevřených dveří v KS-Europe za milou návštěvu a poděkování patří i všem zaměstnancům, kteří se na organizaci a realizaci akce podíleli.

Těšíme se na viděnou zase někdy příště v KS-Europe!