právník konzultace poradna

Netradiční benefit pro zaměstnance: Právní poradna

Velice často se stává, že člověk potřebuje odbornou právní radu. Pokud ale nemá ve svém okolí někoho známého s právním vzděláním, musí si takovou konzultaci dlouhodobě plánovat, a hlavně za ni platit nemalou částku. Společnost KS-Europe však svým zaměstnancům nabízí v rámci benefitů jednoduchou pomoc.

V KS-Europe se snažíme našim zaměstnancům nabídnout co nejrůznorodější portfolium benefitů a výhod, které jim mohou zpestřit pracovní dobu i volno. Kromě tradičních benefitů v podobě široké řady motivačních odměn, příspěvku na stravování, příspěvku na penzijní připojištění a životní důchodové pojištění nebo firemní autobusové dopravy nabízí společnost KS-Europe i možnost právního poradenství.

Tento v Česku zatím nepříliš rozšířený benefit spočívá v možnosti využít zdarma konzultaci s firemním právníkem ohledně jakéhokoliv osobního právního problému. Naše společnost jej nabízí zaměstnancům již od roku 2011 a za tu dobu se velice osvědčil, zaměstnanci jej pravidelně využívají.

O jaké právní rady je největší zájem?

Nabídka bezplatného právního poradenství od firemního právníka patří v současnosti k trendům v oblasti zaměstnaneckých benefitů. Uvědomujeme si, že se naši zaměstnanci mnohdy potýkají se situacemi, které si žádají odbornou právní konzultaci. Může se jednat například o spor s nájemníkem nebo pronajímatelem, radu s komplikovanější reklamací nebo dotazy týkající se rodinných záležitostí, jako je dědické řízení, rozvody, či jakákoliv jiná životní situace.

Abychom ušetřili vaše nervy, čas i finanční prostředky, nabízíme proto možnost konzultace s externím advokátem přímo v areálu společnosti KS-Europe. Konzultační hodiny jsou v každém provozu dvakrát měsíčně. Více informací o tom, kdy a kde advokáta naleznou, se zaměstnanci dozví vždy s předstihem na nástěnkách naší společnosti.

Jaké další zajímavé benefity mají zaměstnanci KS-Europe?

Uvědomujeme si, že k dobré práci patří i spokojený život, a proto se snažíme o naše zaměstnance pečovat v pracovní době i mimo ni. Kromě právního poradenství však KS-Europe nabízí svým zaměstnancům i řadu dalších nepříliš obvyklých benefitů. Je to například benefit Zdravá firma, v jehož rámci kterého jsou zaměstnancům do určité výše proplaceny masáže a rehabilitace, nákupy v lékárnách, očkování nebo nákup dioptrických brýlí. Mezi další oblíbené benefity patří týden dovolené nad rámec zákona nebo pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou při výkonu zaměstnání. Více informací o všech zaměstnaneckých benefitech KS-Europe naleznete na našem webu.