zaměstnankyně KS-Europe

Rozšiřujeme provoz ve Štáhlavech. Hledáme nové kolegy

Právě v těchto dnech se v provozu KS-Europe ve Šťáhlavech dokončují stavební a organizační úpravy. Co je jejich důvodem? A co se stane už 2. ledna 2019? Navíc se nebude zdaleka jednat o poslední změny, které ve Šťáhlavech nastanou. Zajímá vás, co vše se stane? Tak si určitě přečtěte následující článek!

KS-Europe patří mezi evropské špičky ve zpracovávání vráceného zboží a kompletování reklamních tiskovin. Stále více přitom pomáháme firmám právě se zpracováním vrácených zásilek z e-shopů a s jejich transportem zpět do skladů. V této oblasti panuje v současnosti natolik silná poptávka, že provoz v Křimicích má již téměř vyčerpanou maximální kapacitu. Protože nám v KS-Europe přibývá stále více zakázek, rozhodli jsme se od 2. ledna příštího roku začít zpracovávat vrácené zásilky také v provozu ve Šťáhlavech. Právě teď tam finišují poslední stavební a organizační úpravy, aby vše klaplo na výbornou.

PRÁCE V NOVÉ LOKALITĚ A V KLIDNÉM PROSTŘEDÍ

Obor zpracování vrácených zásilek, který ve Šťáhlavech rozjíždíme, bude stejně jako v Křimickém provozu fungovat na dvě směny. Pracovní náplň v nově rozšířeném provozu ve Šťáhlavech bude prakticky totožná s povahou práce v Křimicích. Uplatnění zde naleznou především pečliví a spolehliví lidé na pracovních pozicích operátor zpracování zboží, manipulant a skladník. Jedná se o práci v čistém a klidném prostředí, kde se pracuje vesměs s textilem a obuví.

Máte vy nebo někdo z vašeho okolí o volná místa ve Štáhlavech zájem? Neváhejte a podívejte se na bližší informace v sekci Volná místa, zda vás nějaká pozice v našem kolektivu zaujme. Do budoucna budeme hledat kolegy i na další pozice, proto už nyní můžete posílat svá CV a my vás kontaktujeme, pokud pro vás budeme mít vhodné uplatnění (mistr, specialista či předák). Vždy mezi sebou rádi uvítáme spolehlivého kolegu nebo kolegyni!

Takto zatím vypadá sektor pro vrácené zásilky v Křimicích, brzy jej najdete i ve Štáhlavech.
Takto zatím vypadá sektor pro vrácené zásilky v Křimicích, brzy jej najdete i ve Štáhlavech.

ZA DOBROU PRÁCI MNOŽSTVÍ BENEFITŮ

Co konkrétně budou mít naši zaměstnanci ve Šťáhlavech v náplni práce? Operátor zpracování zboží má na starosti rozbalování zásilek, třídění zboží, skenování kódů a správné složení zboží. Manipulant průběžně zásobuje jednotlivá pracoviště zbožím a udržuje zde pořádek. Skladník připravuje zboží k expedici a vede evidenci spojenou s vykládkou a nakládkou. Na všech pozicích je potřeba pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a flexibilita. Dobré práce si však ceníme a zaměstnance odměňujeme řadou nadstandardních firemních benefitů.

To však nejsou zdaleka jediné změny, které se u nás chystají. Vzhledem k silné poptávce na trhu plánujeme další rozšiřování. V současné době u nás nalezne práci v obou našich provozech okolo 900 pracovníků, z toho ve Šťáhlavech je jich 360. V následujících letech tento počet ještě poroste. O aktuálním vývoji vás budeme informovat ať už zde na našich webových stránkách, nebo na našem Facebooku.

ks-europe provo
Ukázka pracovního místa pro zpracování textilu. Čisté a příjemné prostředí pro pohodovou práci.